PÉČE O PSÍ SPORTOVCE

Žije Váš pes aktivním životem sportovce? Víme přesně co Váš sportovec potřebuje!

Skvělý výkon = skvělá kondice psa, prevence zranění a podpora regenerace má pro závodníky ve všech psích sportech obrovský význam, a je naprosto zřejmé, že tvoří tři základní pilíře úspěchu psího sportovce. Svět psích sportů v tomto ohledu dlouhá léta pokulhával za jinými sporty a spoléhal především na improvizované metody a napůl pochopené pravdy, a přitom od psů požadoval maximální sportovní výkon. To dnes již rozhodně neplatí!

Smyslem našeho konceptu v AQUA-DOG je pomáhat a poskytovat profesionální podporu psím sportovcům i jejich majitelům, pro které je důležité jištění zdraví jejich svěřenců v souladu se sportovním zatížením. Pečujeme o vrcholové sportovce i „občasné“ sportovní nadšence. 

Můžete si vybrat níže z několika zajímavých ucelených programů nebo se můžeme domluvit na individuálním postupu.


Balíček „Komplexní fyzio péče o sportovního psa“

Máte doma psího sportovce a chcete mu věnovat komplexní nadstandartní fyzioterapeutickou péči?
Tak jste u nás v AQUA-DOG na správném místě!
Speciální ucelený program pro sportovce, který zahrnuje :

  1. Rehabilitační vyšetření, kineziologický pohybový rozbor, konzultace a vytvoření rehabilitačního plánu
  2. Uvolnění měkkých tkání, ovlivnění svalových dysbalancí
  3. Aquaterapie – intenzivní kondiční trénink v hydroterapeutické vaně
  4. Kloubní mobilizace / Dornova metoda / Chiropraxe
  5. Souběžná volitelná možnost programu „Psí tělocvična“
  6. Volitelná možnost Výživové poradenství pro sportovce

Balíček „Psí tělocvična AQUA-DOG Fitness“

Přijďte si k nám zacvičit do naší nadstandartně vybavené psí tělocvičny. Pod vedením zkušeného fyzioterapeuta si Váš pes nejen posílí svaly, protrénuje propriorecepci, zdokonalí koordinaci a rovnováhu. Naším speciálním tréninkem získá sílu, výkonnost a stabilitu potřebnou pro podání toho nejlepšího výkonu a nejen pro psí sporty. Těžko na cvičišti – lehko na bojišti.

Společně s Vaším psem si osvojíte principy senzomotorického cvičení – system by AQUA-DOG, budeme posilovat na různě náročných balančních pomůckách – dogfitness, využijete také trénink na suchém páse (s postrojem i bez), a také speciálně postavené koordinační dráhy. Samozřejmostí je nácvik správného zahřátí před výkonem a správně provedený strečink po cvičení.


Balíček „Individuální psí tělocvična AQUA-DOG Fitness“

Chtěli byste využít programu „psí tělocvična AQUA-DOG Fitness“, ale chcete cvičit se svým psem pod vedením fyzioterapeuta individuálně? Tak právě pro Vás jsme připravili tento program.


Balíček „Kondiční AQUAterapie pro 3 psy“

Chtěli byste podstatně zvýšit kondici Vašeho psa? Kondiční aquaterapie je osvědčenou, šetrnou, ale hlavně účinnou rehabilitační metodou. 

Podmínkou z Vaší strany je zajištění 3 psích klientů pro tento program. Možností jsou tři psi od jednoho majitele či 3 psi od vícero majitelů. Skupinka je uzavřená.


Autor fotografií: Lucie Molnárová, Jana Pospíšilová a další