Klidový režim může v životě potkat každého pejska, ať už z důvodu operace, úrazu nebo v případě rekonvalescence po nemoci. V tomto semináři se dozvíte, jak zvládnout klidový režim a postupně se vrátit k režimu aktivnímu, v souladu s příčinou klidového režimu. V druhé části semináře se budeme věnovat hersenwerku. Hersenwerk je zábavný koncept typově různých hlavolamů, které aktivují všechny smysly a stimulují celý nervový systém vašeho pejska a je velmi vhodný, jako jedna z aktivit v klidovém režimu.

Harmonogram semináře:

  • Obecné informace o klidovém režimu
  • Typy klidového režimu a individuální přístup dle příčiny klidového režimu
  • Co dělat a co naopak nedělat v klidovém režimu
  • Typy na aktivity v klidovém režimu
  • Přechod od klidového k aktivnímu režimu
  • Základy senzomotorického cvičení a jeho použití v klidovém režimu
  • Hersenwerk základní informace
  • Hersenwerk doma
  • Hersenwerk v přírodě

Seminář obsahuje část teoretickou i praktickou.

Termín konání
22. 10. 2022, 11. 11. 2022

Kde: Komplexní centrum rehabilitace zvířat AQUA-DOG, Praha 4, Machuldova 596/10 (vchod z ulice Pavlíkova)

Lektoři: Lenka Cajkářová, Mgr. Jaroslava Cábová, CertCAAPR, Mgr. Adéla Pištíková, CertCAAPR

S sebou: vezměte očkovací průkaz psa, deku nebo podložku pod psa, pamlsky, pohodlné oblečení, zápisník a psací potřeby

Kapacita: maximálně 6–7 účastníků. Pořadatel semináře si vyhrazuje právo na zrušení semináře, pokud nebude naplněna kapacita 6 účastníků.

Cena: 2 500,- s DPH

Ůčastníci obdrží certifikát o absolvování semináře.

Přihlášení: kurzy@aqua-dog.cz

Do příhlášky prosím uveďte:

Jméno, telefon, e-mail, datum narození, případné tituly před a za jménem, název a datum semináře.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Před odesláním přihlášky se prosím seznamte s informacemi o zpracovávání vašich osobních údajů ZDE.

Účastník se psem se účastní akce na vlastní nebezpečí a zodpovídá za případné škody na majetku a újmy na zdraví jiných lidí či psů způsobené jeho psem nebo jím samým. Volné pobíhání psů během akce nebude povoleno. Majitel je zodpovědný za úklid psích exkrementů a odpadků v okolí i v přilehlých oblastech centra.

Platební podmínky:

Po závazné rezervaci místa na semináři je potřeba uhradit celou částku předem na níže uvedený bankovní účet vedený u Raiffeisenbank a.s. č.: 1316135002/5500, a to sice nejpozději 14 dnů před začátkem semináře. Jako variabilní symbol pro seminář prosím uveďte datum konání semináře ve formátu den, měsíc, rok (např.: 01022022) a do poznámky své jméno. Potvrzení o zaplacení částky prosím zašlete na e-mailovou adresu kurzy@aqua-dog.cz. Tato částka je nevratná, popřípadě je ale možné ji po domluvě přesunout na jiný termín, a to pouze jednou. Pokud zájemce částku nejpozději 14 dnů před začátkem semináře neuhradí, bude automaticky vyřazen ze seznamu účastníků a nahrazen dalším zájemcem v pořadí.

Obecné informace:

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: http://www.aqua-dog.cz/index.php/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/