Freework je čmuchání v prostoru, kdy využíváme různé výšky, materiály, povrchy a pamlsky. Má výborné využití ve vypozorování preferencí psa, ale také jeho pohybového stereotypu či držení těla. Z freeworku se pořizuje záznam. Toto čmuchání trvá 10–15min a je pro psa relativně náročné. U seniorů bude prostor zmenšen.

Kurz bude rozdělen do dvou částí a to na teoretickou a praktickou část.
Před kurzem bude zaslán dotazník, kde po majitelích lektorka chce foto psa, zdravotní stav a potravinové alergie, aby se mohla lépe připravit.

Teoretická část
– Základy canine enrichmentu
– Základy free worku
– Úvod do fascií

Praktická část
– Free work s komentováním
– Pohybová analýza vašeho psa
– Ošetření fascií- dle nálezu

Za absolvování kurzu vám bude vystaven certifikát.

Lektor: Mgr. Eliška Šuhaj, CPCFT, CertCAAPR
Jsem certifikovaný trenér psího fitness a Dynamic dog practitioner. Nejvíce se zaměřuji na stavbu těla a pohyb psa. Správný pohyb pomáhá psovi neztrácet zbytečně energii, zrychlit, ale také snížit riziko zranění. Absolvovala jsem kurz od Canine Fitness Inovation – Intro to Structure and Gait Analysis, kurz od Leslie Eide – Beyond the Peanut: Cavalettis for Fitness a Sue Ailsby Structure and Movement. Jsem jednou z lektorek on-line kurzu psího fitness „Prostě fit“.

Termín konání
21. 4. 2024

Začátek kurzu: 9:00, od 8:45 vstup a registrace účastníků

Kde: Komplexní centrum rehabilitace zvířat AQUA-DOG, Praha 4, Machuldova 596/10 (vchod z ulice Pavlíkova)

S sebou: vezměte očkovací průkaz psa, deku nebo podložku pod psa, pamlsky, pohodlné oblečení, zápisník a psací potřeby

Kapacita: maximálně 5-6 účastníků. Pořadatel semináře si vyhrazuje právo na zrušení semináře, pokud nebude naplněna kapacita 5 účastníků.

Cena: 2 700,- s DPH

Přihlášení: kurzy@aqua-dog.cz

Do příhlášky prosím uveďte:
Jméno, telefon, e-mail, datum narození, případné tituly před a za jménem, název a datum semináře.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Před odesláním přihlášky se prosím seznamte s informacemi o zpracovávání vašich osobních údajů ZDE.

Účastník se psem se účastní akce na vlastní nebezpečí a zodpovídá za případné škody na majetku a újmy na zdraví jiných lidí či psů způsobené jeho psem nebo jím samým. Volné pobíhání psů během akce nebude povoleno. Majitel je zodpovědný za úklid psích exkrementů a odpadků v okolí i v přilehlých oblastech centra.

Platební podmínky:

Po závazné rezervaci místa na semináři je potřeba uhradit celou částku předem na níže uvedený bankovní účet vedený u Raiffeisenbank a.s. č.: 1316135002/5500, a to sice nejpozději 14 dnů před začátkem semináře. Jako variabilní symbol pro seminář prosím uveďte datum konání semináře ve formátu den, měsíc, rok (např.: 01022022) a do poznámky své jméno. Potvrzení o zaplacení částky prosím zašlete na e-mailovou adresu kurzy@aqua-dog.cz. Tato částka je nevratná, popřípadě je ale možné ji po domluvě přesunout na jiný termín, a to pouze jednou. Pokud zájemce částku nejpozději 14 dnů před začátkem semináře neuhradí, bude automaticky vyřazen ze seznamu účastníků a nahrazen dalším zájemcem v pořadí.

Obecné informace:
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).
Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.
Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.
Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: http://www.aqua-dog.cz/index.php/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/